Bies Czad Blues 2023

XVIII edycja Bies Czad Bluesa za nami. Pogoda w tym roku była kapryśna, ale mieliśmy takie szczęście, że wszystkie koncerty na dużej scenie odbyły się między deszczami.
Bies Czad Blues 2023 odbył się w dniach 3-5.08.2023 roku na terenie Siedliska Brzeziniak i w Karczmie Brzeziniak (Przysłup 27 k/Cisnej). Bieszczadzkie Spotkania Muzyczne to impreza dla wszystkich miłośników dobrej muzyki, szalonej zabawy i dzikiej przyrody Bieszczadów. Nasze motto, to cały czas, “Wieczorem blues, rano połoniny”. Oprócz dobrej zabawy wiele osób, które przyjeżdżają na naszą imprezę preferuje wędrówki na szlaki.

Na scenie głównej (plener) wystąpili: RoseMarryArek ZawilińskiAround The BluesTwo TimerŚląska Grupa BluesowaKraków Street Band.
Na scenie w karczmie (czwartek), ze specjalnym koncertem przygotowanym na Bies Czad Bluesa 2023, wystąpili: Konrad Słoka & Chango (Borys Sawaszkiewicz – piano, Szymon Drabkowski – gitara, Paweł Rozmarynowski – bas) + goście (Jan Gałach – skrzypce i Adam Partyka – perkusja).

Również w czwartek będziecie mieli okazję obejrzeć film (produkcja Inbornmedia) o Michale Giercuszkiewiczu, pod tytułem “30 lat wymówek“. Po projekcji odbyło się spotkanie z reżyserem Armandem Urbaniakiem.

Prowadzenie imprezy: Kuba Michałek

Bies Czad Blues 2023 wsparli:

LeżajskGmina CisnaStowarzyszenie Rozwoju Wetliny i OkolicSiedlisko BrzeziniakKarczma BrzeziniakFundacja Bieszczadzkiej Kolejki LeśnejNadleśnictwo CisnaNadleśnictwo BaligródGminne Centrum Kultury i Ekologii w CisnejKam-BudMag-Bud2MasterBiuroFHU Krzysztof BorgoszKatofoniaStobno RecordsAgartBieg RzeźnikaPegazowa Wola i przyjaciele, Chata pod TarasamiSzyldKrywula CisnaOberża pod Kudłatym AniołemŻółty DomekBiesCudaVik PegSzczypta SmakuMaciejówkaGaleria KreatywnaOtulina WetlinaMegatonBieszczad.


Zdjęcie: Piotr Holowczak ; Autor plakatu: Zby Mal vel Koszałek

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM  I ZAPRASZAMY NA XIX EDYCJĘ !!!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.