Two Timer – Bies Czad Blues 2023

Kolejny mocny punkt tegorocznego Bies Czad Bluesa, to zespół Two Timer.

Two Timer gra brudnego, elektrycznego bluesa, czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego, utrzymanego w stylu lat 60-ych i 70-ych brzmienia.
Ktoś kiedyś nazwał ich muzykę jako ‘grunge blues na sterydach”, sami mówią o sobie, że grają po prostu blues. Ich nowoczesne spojrzenie na bluesa spotkało się z uznaniem na całym świecie.

Zespół od 15 lat koncertuje w klubach i festiwalach m.in. International Blues Challenge Memphis (USA), International Jazz Festival Montreal (CAN), Le Buis Blues (FRA), Rawa Blues, Suwałki Blues Festival, Jimiway Blues Festival, Gdynia Blues Festival, Harmonica Bridge Festival w Toruniu, Blues am Rand (DE), Muddylives Festival (DE) i inne.

Zespół trzykrotnie reprezentował Polskę na międzynarodowym festiwalu International Blues Challenge w Memphis w USA w 2014, 2016 roku, w którym zakwalifikował się do półfinału tego największego wydarzenia bluesowego na świecie oraz w 2020 roku.

Dyskografia zespołu (płyty możecie nabyć TU:
-2010 – EP “Here it comes”
-2014 – LP “Two Timer”
-2016 – LP “TBABTG”
-2018 – LP “The Big Easy”
-2020 – LP “Live In The City”
-2022 – LP “The Gumbo Sessions”

Muzyka dostępna jest m.in. w serwisach Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer, Amazon Music, Google Music, YouTube i innych serwisach streamingowych.

Skład zespołu:

  • Piotr Gorzkowski – wokal
  • Wojtek Rudziński – harmonijka
  • Ernest Kałaczyński – gitara
  • Łukasz Rudnicki – bas

Kontakt:
tel. 793 331 022
e-mail: manager@twotimer.pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.