Bies Czad Blues 2020 – XV edycję czas zakończyć

Minął już niemal rok, a do nas nadal spływają wspomnienia z Bies Czad Bluesa 2020.
A był on…hmm…wyjątkowy. Pod znakiem COVID-a, pełen obaw, niepewności, czy będzie, jak będzie, a jak będzie, to jaki będzie, czy Wy będziecie, czy my damy radę?
Przygotowany naprędce w 1 miesiąc i zagrany genialnie, bo wszyscy grali do jednej bramki. Jedna biesczadbluesowa rodzina – publiczność, artyści, gospodarze, organizatorzy.
I za to Wam dziękujemy, i za to, jak na załączonym filmie, jeszcze raz się kłaniamy.
Bo jak Wam się chce, to i nam się chce 🙂

Za chwilę zaplanowany termin kolejnego Bies Czad Bluesa, ale już mniej w nas obaw. Zaraziliście nas w zeszłym roku wirusem entuzjazmu i serdeczności, który daje nam nadzieję i na ten rok.
Bądźcie zdrowi!
Mamy nadzieję, że do zobaczenia.

XV edycja Bieszczadzkich Spotkań Muzycznych BIES CZAD BLUES odbyła się w dniach 6-8.08.2020 roku, oczywiście na teranie Siedliska Brzeziniak i Karczmy Brzeziniak w miejscowości Przysłup.

Gościliśmy na scenie takich wykonawców, jak:

W marcu 2020 roku epidemia COVID-19 dotarła do Polski, zmieniła ona naszą rzeczywistość i to w sposób, który odczuwamy na co dzień. Walczymy i będziemy walczyć ze strachem i niepewnością o zdrowie nasze i naszych bliskich, o miejsca pracy, o przyszłość, o poczucie bezpieczeństwa, na niespotykaną w ostatnich latach skalę.
Sytuacja, jaka zaistniała na naszej planecie, podsunęła pomysł, aby koncert kończący 15. edycję Bies Czad Bluesa nazwać “KONCERTEM DLA ZIEMI”.

Imprezę poprowadził  Andrzej Jerzyk /Okolice Bluesa w Radiu Centrum Kalisz 106,4 FM/.

Organizatorzy / Partnerzy Bies Czad Blues 2020: LeżajskGmina CisnaStowarzyszenie Rozwoju Wetliny i OkolicSiedlisko Brzeziniak, Karczma BrzeziniakKatofoniaStobno RecordsPegazowa Wola, Szyld, BiesCudaBieszczad.

Autor zdjęcia: Bluesfan Bieszczad (Grzegorz S.) ; autor plakatu: Zby Mal

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.