KONCERT DLA ZIEMI / Chango & Friends Tribute to Live Aid – Bies Czad Blues 2020

XV Bies Czad Blues zakończymy (8.08.2020) dość specyficznym koncertem, a później… Jam session do białego rana.

W marcu 2020 roku epidemia COVID-19 dotarła do Polski, zmieniła ona naszą rzeczywistość i to w sposób, który odczuwamy na co dzień. Walczymy i będziemy walczyć ze strachem i niepewnością o zdrowie nasze i naszych bliskich, o miejsca pracy, o przyszłość, o poczucie bezpieczeństwa, na niespotykaną w ostatnich latach skalę.

Sytuacja, jaka zaistniała na naszej planecie, podsunęła pomysł, aby koncert kończący 15. edycję Bies Czad Bluesa nazwać “KONCERTEM DLA ZIEMI”.
“KONCERT DLA ZIEMI”, czyli Chango & Friends Tribute to Live Aid, będzie koncertem oddającym hołd Ziemi i jej mieszkańcom. Z nadzieją na pokój i zdrowie.

Zespół CHANGO zaprosi na scenę wielu muzyków, którzy zagrają wspólny koncert. Kto zagra, będzie to niespodzianką, na pewno miłą i zaskakującą. Tak, jak bardzo dobrze został przyjęty przez publiczność koncert “Tribute to Woodstock” kończący zeszłoroczną imprezę.

Jak szybko wrócimy do normalności? Oby, jak najszybciej była możliwość spotykania się tak jak przed wirusem. Jednak na dzień dzisiejszy apelujemy do Was o zachowanie ostrożności, przestrzeganie zasad epidemiologicznych i zapoznanie się z regulaminem naszej tegorocznej imprezy.

DBAJCIE O SIEBIE I INNYCH

DO ZOBACZENIA W BIESZCZADACH

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.