Liars & Sinners – Bies Czad Blues 2020

Piątkowy wieczór (7.08.2020) Bies Czad Blues 2020 rozpocznie Konrad Słoka ze swoim zespołem Liars & Sinners.

Liars & Sinners powstało w 2012 roku w Warszawie jako solowy, akustyczny projekt Konrada Słoki – muzyka kojarzonego raczej z punkową sceną (White Crosses, Woodland, Road Trip’s Over). “Kłamcy i grzesznicy” narodzili się z potrzeby zaprezentowania jego bardziej nostalgicznego oblicza.

Przekaz bezpośrednich, autobiograficznych piosenek o surowym, kameralnym brzmieniu trafiają do odbiorców o nie tylko rockowych upodobaniach, którzy dodatkowo cenią w muzyce otwartość i prostolinijność. We wrześniu 2014 roku światło dzienne ujrzała płyta “7 Songs” w całości nagrana i wykonana metodą DIY. W marcu 2017 pojawił się najnowszy materiał spod znaku Liars & Sinners – epka zatytułowana “Far Away Lights” z promującym klipem do piosenki “Voices”. Teraz Konrad z zespołem pracuje nad nowym materiałem, w całości po polsku, który ma ukazać się jesienią 2020 r.

Muzyka Liars & Sinners to połączenie songwriterskiej liryczności, amerykańskiego folku i country. Nie brakuje w tym wszystkim punkowej energii, którą Konrad ma we krwi.

Foto: Hubert Grygielewicz

Konradowi towarzyszą przyjaciele w składzie:

  • Szymon Jędrol – perkusja (ODC, Vespa)
  • Szymon Drabkowski – gitara (Chango, Big Fat Mama, UDW)
  • Maciej Jakub Kałka – bas (Chango, Łona/Webber and the Pimps, UDW)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.