Bies Czad Blues 2021 – startujemy

XVI Bieszczadzkie Spotkania Muzyczne BIES CZAD BLUES odbędą się w dniach 5-7 sierpnia 2021 roku, na terenie Siedliska Brzeziniak i Karczmy Brzeziniak w miejscowości Przysłup 27 k/Cisnej.

Wszystkich zainteresowanych zakupem karnetów i biletów zapraszamy do kontaktu drogą mailową (zbymal@gmail.com – Zbyszek) lub przez kontakt na naszej stronie internetowej – LINK, a my wyślemy Wam szczegóły dotyczące kupna.

Ukłony wielkie za zakup karnetów w przedsprzedaży i wszystkie darowizny małe i duże – wiemy, że wszystkie z serca. Karnety i bilety z przedsprzedaży będą do odebrania “na bramce”.

W tym roku na bieszczadzkiej scenie wystąpią m.in.: Hard Times, Joanna Kaniewska, Hard Rockets, Kraków Street Band, Kłusem z Blusem, Pokój Numer 3, Chango + goście i inni. Oczywiście co wieczór jam session w karczmie.

Obecnie obowiązuje nas limit publiczności. Mamy jednak nadzieję, że obostrzenia, dotyczące m.in. wydarzeń plenerowych, zostaną zmienione i będziemy mogli spotkać się w większym gronie.
Poinformujemy Was o tym z radością 🙂

Kupując karnet lub bilet potwierdzacie, że zobowiązujecie się do przestrzegania rygorów sanitarnych (dezynfekcja, dystans, maseczki) obowiązujących na czas trwania imprezy.

Ekipa Bies Czad Bluesa

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.