Arek Zawiliński / Mój Breakout – Solo Akt / Premiera 18.04.2023

W kwietniu nowa płyta Arka Zawilińskiego !!!

Cześć.
Już w zeszłym tygodniu wypuściłem jaskółkę o nowej płycie Arka Zawilińskiego. Dziś możemy to już potwierdzić w 100%, Arek Zawiliński wydał kolejną swoją płytę. „Mój Breakout – Solo Akt”. W tym roku ojciec polskiego bluesa obchodziłby 80 lat – Tadeusz Nalepa. Arek nagrał ciekawą płytę, wracając do korzeni gatunku bluesa. Na warsztat wziął utwory autorstwa tandemu Loebel – Nalepa. Gitara rezofoniczna w otwartych strojach grana techniką bottleneck, fingerpicking, głos i tupanie w podłogę.
Płyta składa się z 9 utworów zespołu Breakout – Tadeusza Nalepy i jeden współautorstwa Zawiliński/Bartusik pt. „Pamięć”, który jest swego rodzaju łącznikiem Zawilińskiego z nagranymi utworami na płycie. To wszystko nagrane jest w ośmiogodzinnej sesji na setkę.
Mam przyjemność być wydawcą i współproducentem tej płyty, która fizycznie będzie do nabycia od 18 kwietnia.

Płytę można już zamawiać przez maila: jaworzeccisna@gmail.com.
Płyta zostanie 1 maja podpisana przez Arka Zawilińskiego i na bieżąco będzie wysyłana. Można będzie ja też nabyć na koncertach Arka.
Koszt płyty w pierwszym okresie, to 40 zł plus koszt wysyłki 14 zł.
Już dziś zapraszam na koncert Arka Zawilińskiego, który odbędzie się w bacówce PTTK Jaworzec oraz proszę śledzić informacje o następnych koncertach. W październiku trasa koncertowa po wielu miastach Polski.

Polecam, Waldek, gazda Jaworca /Schronisko Jaworzec/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.