50 lat pracy Piotra Kaczkowskiego

Stowarzyszenie Słuchaczy Audycji Piotra Kaczkowskiego oraz Fabryka Trzciny zapraszają na koncert “Nie ma przypadków. Już 50 lat!”.

Piotr Kaczkowski – polski dziennikarz i prezenter muzyczny Programu III Polskiego Radia od wielu lat kształtuje smaki muzyczne Polaków. Po raz pierwszy za mikrofonem pojawił się w 1963 roku prezentując piosenkę “Love Me Do”.

Piotr Kaczkowski:
(…) im więcej się wie, tym więcej jest jeszcze do odkrycia. Im więcej muzyki się zna, tym bardziej człowiek przekonuje się, jak ogromne są obszary, których nie zdążył poznać. /Źródło: „Przekrój”, 8 marca 2011 r./

Fragment wywiadu z P.Kaczkowskim z audycji Mój Odtwarzacz, 17.04.2011 r.:

20 marca 2013 roku o godz. 20.00 w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w Warszawie odbędzie się niecodzienny koncert, zorganizowany przez słuchaczy i admiratorów dziennikarza Programu 1 i 3 Polskiego Radia oraz Rozgłośni Harcerskiej, Piotra Kaczkowskiego, który tego dnia będzie świętował 50 lecie pracy przy mikrofonie.

W koncercie udział wezmą:
Piotr Bakal, Leszek Cichoński, Mietek Jurecki, Andrzej „e moll” Kowalczyk,  Grzegorz Markowski, Marek Piekarczyk, Marek Raduli, Ryszard Sygitowicz.

Cena biletu: 100 zł. Bilety do kupienia na www.eventim.pl. Koncert z miejscami siedzącymi.

p.kaczkowski_50_plakat

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.