Bies Czad Blues 2017

Najwyższy czas, aby podsumować XII edycję Bies Czad Bluesa i dodać wpis do strony “Historia”, bo wielkimi krokami zbliża się XIII edycja bieszczadzkich spotkań muzycznych.

Dwunasta edycja bieszczadzkich spotkań muzycznych Bies Czad Blues 2017 odbyła się w dniach 3 – 5 sierpnia. Wszystkie koncerty, jam session i inne imprezy towarzyszące odbyły się na teranie Siedliska Brzeziniak w miejscowości Przysłup i był to już piąty rok naszej imprezy w tym miejscu, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni gospodarzom.

Dziękujemy przede wszystkim publiczności, która przybyła na Bies Czad Blues, ta impreza jest dla Was. Muzykom występującym na bieszczadzkiej scenie, sponsorom wspierającym nas finansowo i wszystkim mediom głoszącym światu o naszej imprezie. Wielkie dzięki wszystkim tym, którzy mocno wspierają nas i pomagają na różnych płaszczyznach angażując się w organizację tego szalonego przedsięwzięcia.

W roku 2017 wystąpili:
Manfredi & Johnson
Bluesfera
Chango feat. Budyń
Hot Tamales Trio
Bieszczadzka Grupa Bluesowa
Makar & Children of the Corn
Kaniewska & Reczyńska

Warsztaty poprowadzili: Kamila Szymańska (warsztaty dla dzieci), Arek Zawiliński (warsztaty gitarowe), Józef Sowa (prezentacja instrumentów pasterskich Karpat Wschodnich), Ernest Drelich (warsztaty bębniarskie).

Imprezę poprowadził, jak już to robi od lat, Andrzej Jerzyk (Okolice Bluesa – Radio Centrum Kalisz).

Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć na stronie BCB > Foto > 2017

Wsparli nas finansowo:

Bies Czad Blues 2017 dofinansowano z budżetu województwa podkarpackiego

LEŻAJSK, KAM-BUD, Kudłaty Anioł, Katofonia Recording Studio, Logotyp, Hipisówka, Troll Cisna, Krywula Cisna, Leśne Berdo, Dom Pstrąga, BATiAK, Żółty Domek.

Partnerzy BCB 2017:
Siedlisko Brzeziniak, Karczma Brzeziniak, Agart, Stobno Records, Katofonia, Stowarzyszenie Rozwoju Wetliny i Okolic, Bieszczadzka Kolejka Leśna, Pegazowa Wola, Bieszczad.

Patronat medialny 2017:
Polskie Radio Rzeszów, Gazeta Bieszczadzka, Gazeta Codzienna Nowiny, nowiny24, Okolice Bluesa – Radio Centrum Kalisz.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM  I ZAPRASZAMY NA XIII EDYCJĘ !!!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.