Bies Czad Blues 2024 – Onus Blues

Piątkowy wieczór, 2 sierpnia, rozpocznie formacja Onus Blues.

ONUS BLUES, czyli ciężar bluesa – zespół powstał w 2022 roku w Radlinie, jako zespół Jaceka Szuły (harmonijka), który od lat cieszy się uznaniem na śląskiej scenie bluesowej i blues-rockowej.
Ich muzyka to harmonijne połączenie tradycyjnego bluesa z nowoczesnymi brzmieniami, które tworzą wyjątkowy i oryginalny dźwięk. Każdy utwór, to nowe wyzwanie, każdy koncert, to nowe spojrzenie na muzykę. Grupa umiejętnie sięga do swoich doświadczeń, aby uzyskać jak najlepsze brzmienie.

Album Onus Blues zatytułowany “My Lonely Blues”, to prawdziwa podróż przez świat bluesa, wypełniona emocjami i autentycznymi historiami. Każdy utwór na płycie przenosi słuchacza w inny wymiar, ukazując różne aspekty samotności, tęsknoty i nadziei. To nie tylko zbiór piosenek, ale również opowieść o ludzkich doświadczeniach i emocjach, które dotykają każdego z nas. Brzmienie albumu łączy w sobie tradycyjne elementy bluesa z nowoczesnymi aranżacjami, co nadaje mu wyjątkowy charakter i głębię. “My Lonely Blues” to nie tylko muzyka, to także podróż przez ludzkie serce i duszę, która pozostawi niezatarte wrażenie na każdym, kto się w nią zanurzy.

Skład zespołu:
Jacek Szuła (harmonijka)
Krzysztof Wyrzykowski (wokal)
Nikodem Piekut (perkusja)
Roman Szonowski (gitara basowa)
Sylwiusz Krakowczyk (gitara)

Kontakt:
tel: 737 892 042
e-mail: onusblues@artformer.pl
FB: https://www.facebook.com/onusbluesband

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.