Startujemy

Chcemy ogłosić całemu światu, że ,,Bies Czad Blues” doczekał się swojego miejsca w Internecie. Biorąc pod uwagę, że w tym roku odbędzie się już VII edycja, to pora najwyższa, aby można było ją już znaleźć w sieci. Strona powstawała w dość ekspresowym tempie i zdajemy sobie sprawę, że mogły pojawić się jakieś błędy, czy chochliki. W związku z tym prosimy wszystkich, którzy znajdą jakieś nieprawidłowości o kontakt. Poza tym, jeśli ktoś posiada jakiekolwiek materiały archiwalne związane z Bies Czad Bluesem, to przysyłajcie.
Trzeba nadmienić, że strona powstała dzięki błogosławieństwu Mirka Nadolnego i Marka ,,Persa” Kocurka,  który udostępnił wszystkie materiały archiwalne z czterech pierwszych edycji Bies Czad Bluesa. Między innymi to oni przyczynili się do powstania tej imprezy. O wszystkich ,,ojcach” Bies Czad Bluesa możecie przeczytać w pierwszym wpisie na tej stronie:  Bies Czad Blues – Jak to się zaczęło.

Miejmy nadzieję, że Bieszczady będą grały bluesa wiecznie.

Zbyszek ,,Koszałek (na necie ,,zbymal) Malicki – oczywiście z pomocą i wsparciem swojej ukochanej żony Beaty – dla mnie ,,Baci”.

Pozdrowienia dla wszystkich kochających BIESZCZADY  I BLUESA, którzy – mamy nadzieję – będą również współtwórcami tej strony.

P.S. Dziękujemy wszystkim za udostępnienie materiałów, które wykorzystane zostały we wpisach z lat ubiegłych.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.