Ochodek / Pietrzak / Bułka TRIO – Bies Czad Blues 2021

Przedstawimy zespoły, które wystąpią na XVI edycji Bieszczadzkich Spotkań Muzycznych BIES CZAD BLUES 2021.

Ochodek – Pietrzak – Bułka TRIO – ten projekt to splot bluesa, jazzu i piosenki autorskiej! Minimalizm połączony z koncertową energią i wolnością improwizacji. Muzycy na co dzień związani z różnymi zespołami towarzysko łączą siły, żeby swobodnie rozwinąć swoje artystyczne szaleństwa. Gitara, perkusja i harmonijka ustna. W takim zestawie brzmią na scenie i w takim czują się świetnie.

Łukasz Pietrzak – jeden z czołowych polskich harmonijkarzy młodego pokolenia. Wraz z zespołem Hot Tamales od lat podbija serca bluesowej publiczności w kraju i zagranicą. Występował m. in. w ramach festiwali Off Plus Camera International Festival of Independent Cinema, Bluesroads Festival czy Harmonica Bridge Festival. W grze na swoim instrumencie łączy jego bogatą tradycję razem z nowatorskimi technikami.

Karol Ochodek – pochodzący z Pszczyny wokalista i gitarzysta, także autor tekstów oraz muzyki. W swojej twórczości łączy formę piosenki autorskiej z gatunkami takimi jak jazz, blues, folk i world music. Ze swoim autorskim repertuarem występuje solowo, a także w rozmaitych konfiguracjach zespołowych (trio, kwartet, kwintet). Od kilku lat koncertuje w kraju i zagranicą (Liederlauschen Berlin Festival, Cloud9 Festival, Wianki).

Kuba Bułka – Absolwent Wydziału Jazzu PWSZ w Nysie w klasie perkusji. Współtworzy zespół Koszau oraz występuje jako muzyk orkiestrowy i sesyjny. Jego gra stanowi połączenie big beatowych wypływów rodem z lat 60. z tradycyjnymi i współczesnymi technikami jazzowymi.

Kontakt:
tel: 500 253 188
e-mail: pietrzak.harmonica@gmail.com
e-mail: karolochodek.music@gmail.com

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.