Elephant Residents – Bies Czad Blues 2016

6 sierpnia 2016 r. (sobota) jam session na XI Bies Czad Bluesie otworzy krakowski zespół Elephant Residents.

Elephant_Residents_1

Parę słów od zespołu:
Nazywamy się Elephant Residents, jesteśmy czteroosobowym składem, który zawiązał się na początku 2016 roku w Krakowie. Gramy głównie autorskie piosenki z pogranicza ballady/bluesa/rocka. Nasz zespół powstał na bazie akustycznego duetu Marzena Nabagło & Adam Centnar, który od ponad roku intensywnie rozwija się i prezentuje swoje autorskie utwory w wielu krakowskich klubach, poza Krakowem, na festiwalach m.in.: Galicja Blues Festival (jam session), a także rok temu akustycznie na jam session podczas bieszczadzkich spotkań muzycznych Bies Czad Blues.

Elephant_Residents_Carpe_Diem_800W tym roku wydaliśmy naszą pierwszą, debiutancką płytę EP “Carpe Diem”, na której zarejestrowaliśmy kilka autorskich, polskich piosenek w wersji akustycznej.

Z zespołem natomiast zagraliśmy już kilka koncertów w Krakowie, kolejne zaplanowane odbędą się w najbliższych tygodniach, ponadto miło nam podzielić się informacją, że zakwalifikowaliśmy się do konkursu zespołów bluesowych podczas tegorocznej edycji Suwałki Blues Festival!Nabaglo_Centnar
Z muzyką związani jesteśmy od dziecka, tworzyliśmy różne składy muzyczne, te bardziej znaczące o których wspomnę, to w przypadku Adama oświęcimski zespół Liga Dusz, natomiast w moim przypadku krakowski zespół Blue Cab oraz projekt „Jazzmania – Zapomniane piosenki”, projekt organizowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej przy współpracy muzyków szczecińskich ze Stowarzyszenia Orkiestry Jazzowej w Szczecinie.
W muzyce poszukujemy własnego stylu, wszyscy mamy spore doświadczenie sceniczne, muzyka to nasza pasja, mamy energię, zapał i wierzymy, że najlepsze dopiero przed nami!

Elephant_Residents_2016r

Członkowie zespołu:
Marzena Nabagło – wokal
Adam Centnar – gitara
Pavel Pavlovsky – bas
Radosław Słoń – perkusja

Tak jak wspomniałam, nasz zespół powstał na bazie akustycznego duetu Marzena Nabagło & Adam Centnar, wszystkie informacje odnośnie koncertów akustycznych bądź też w pełnym składzie zespołowym wrzucamy na naszą stronę facebookową: https://www.facebook.com/NabagloCentnar/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.