1% dla Leosia

Nastał czas rozliczeń podatkowych, a my mamy prośbę do Was o przekazanie 1% dla Leosia Józefczyka z Cisnej, któremu i my staramy się pomagać.

Bies_Czad_Blues_2015_f-Grzegorz_Galuba_1_21Leonard jest półtorarocznym chłopcem, który urodził się z ciężką wadą obu nóżek (Fibular Heminelia – brak kości strzałkowych, niedorozwój kości piszczelowych oraz stóp). Na świecie jest kilka osób z tym schorzeniem. Medycyna poszła znacznie do przodu i możliwe są inne metody leczenia aniżeli amputacja. Nauka życia na protezach nie jest już jedyną opcją. Problem w tym, że operacji tego typu nie wykonuje się na co dzień, liczba specjalistów gotowych się ich podjąć jest nieduża, zaś same operacje są kosztowne.

Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” wraz z Fundacją Sedeka tworzą Wspólnotę „Zdążyć z Pomocą” działającą na rzecz wszystkich zadań prospołecznych objętych Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. Prezydentem Wspólnoty „Zdążyć z Pomocą” jest Beata Tyszkiewicz.

DANE:
Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

KRS 0000037904

cel szczegółowy: 25705 Józefczyk Leonard

Ten 1% może dla Leosia oznaczać inny świat.

1_procent_Leonard_Jozefczyk_2

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.