Jamming Cherry – Bies Czad Blues 2012

Jamming Cherry, czyli soczysta i słodka wiśnia, zalana czystym spirytusem…  – wystąpi na scenie Bies Czad Blues 2012.
Zespół powstał z inicjatywy muzyków regularnie jammujących w zduńskowolskim Klubie Muzycznym Centrala. Postanowiliśmy radość wspólnego grania ukierunkować, tworząc nową, ciekawą formację muzyczną. Uprawiany styl łączy w sobie elementy rocka, bluesa, jazzu, fusion, funky, soul, pop etc.
Jamming Cherry właśnie rozpoczął pracę nad autorskim materiałem, którego premiera na płycie powinna się ukazać już wkrótce…
Więcej o członkach zespołu na ich stronie internetowej /link/.
Tak przedstawia się jeden z członków zespołu, “Rojek“:
– Niezbyt rozgarnięty (jak widać na zdjęciu) relikt zeszłego stulecia, któremu podobno ktoś pomylił środek i opakowanie z innymi modelami, czyli ja. Jeden z niewielu gitarzystów, którzy zamiast gitary używają saksofonów i zamiast spoważnieć w rodzinnych pieleszach ciągle wdziera się na sceny w różnych składach i układach. Publiczne występy rozpocząłem jeszcze w poprzednim ustroju jako krzykacz w rockowych zespołach z Dolnego Śląska… Potem właściwie z nudów chwyciłem za saksofon, na nieszczęście bliższych i dalszych sąsiadów… Grywałem między innymi z: BeerDrinKing, Straight Ahead, Magdą Piskorczyk, Bluesmobile Band oraz gościnnie z: Rafał Rękosiewicz, Rob Tognioni, Oliver Mally, Sebi Lee, JJ Band, Easy Rider, Obstawa Prezydenta, Los Potatos, Danny Boy Experience, Jan Gałach Band i wielu innych…Więcej informacji znajdziesz Tutaj.

Obecnie współtworzę Jamming Cherry pijąc wiśniówkę z Darkiem, Jackiem i Karolem… Niestety Marcin zwykle jeździ samochodem, a Agnieszka pije wodę z aloesem (brrrr)… Kiedyś miałem wrażenie,że urodziłem się za późno. Teraz, patrząc na te wszystkie młode dziewczęta, myślę,że jednak za wcześnie…:-)

Skład zespołu to:
– Agnieszka Mazurek /obecnie Joanna Furmańczyk/- śpiew
– Darek Wawrzyniak – gitara, śpiew
– Jacek Majewski – bas
– Marcin Jagiełło – instr. klawiszowe
– Karol Bednarski – perkusja
– Andrzej Rojek – saksofon

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.