Bies Czad Blues 2024 – Cheap Tobacco

W sobotni wieczór, między innymi, zobaczycie i usłyszycie zespół Cheap Tobacco. Natalia, która pochodzi z Cisnej, w Bieszczadach zaczynała swoją przygodę z muzyką i zawsze jest i będzie mile widziana na scenie Bies Czad Bluesa. Myślimy, że przez Was również.

Cheap Tobacco – Energia, radość i lekkość, która emanuje od muzyków i wokalistki to coś, co powoduje, że słuchacz wpada w ich świat po uszy. Cheap Tobacco, to przede wszystkim melodyjne piosenki, z dobrym, poruszającym tekstem, w którym można odnaleźć swoją historię.
Dla niektórych rock, dla innych pop albo indie. Niezależnie od nazwy – to muzyka na najwyższym poziomie z niesamowitą dawką energii!

Zagrają w tym roku na Męskim Graniu! Ich najnowszy singiel “Bez Słów” przez 4 tygodnie zajmował pierwsze miejsce na liście przebojów Radia Dla Ciebie. Ostatni album “Zobaczmy Siebie”, trafił na listę OLIS (najlepiej sprzedających się płyt w Polsce) a wcześniejszy miał nominację do Fryderyka. Singiel “Jestem Sama” w dwa tygodnie został odtworzony ponad 200 tysięcy razy! Grają nowy materiał, który zbiera bardzo dobre recenzje (Gazeta Wyborcza, Wprost, Antyradio, Polska Płyta Polska Muzyka). Najnowsze single można usłyszeć w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych m.in Antyradio, Trójka, Radio 357 i inne. Dodatkowo pochodząca z Bieszczad wokalistka zespołu Natalia została 4 krotnie wybrana najlepszym bluesowym głosem kobiecym w Polsce oraz była nominowana do nagrody wokalistki roku 2023 przez Antyradio!

Skład zespołu:

 • Natalia Kwiatkowska
  Natalia pochodzi z Bieszczad i tam też zaczynała swoje przygody z muzyką, śpiewając pieśni łemkowskie, ukraińskie, rosyjskie oraz poezję śpiewaną. Studiując w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz biorąc udział w krakowskich jam session , zaczęła zajmować się muzyką na „poważnie”. Obecnie jest wokalistką zespołów Cheap Tobacco, The Missing Part oraz Ornery Broad. Występuje również solowo. Prowadzi warsztaty oraz uczy śpiewać. Współpracowała z: Jarek Śmietana, Wojtek Pilichowski, Mike Parker, Limboski, Jacek Korohoda, Jacek Prokopowicz, Arek Osenkowski, Krissy Matthews, Noel Couts, Joanna Pilarska, Billy Neal. W latach 2015, 2016,2018 oraz 2019 została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w kraju (wg. czytelników kwartalnika „Twój Blues”, a w 2019, 2022 oraz w 2023 roku została nominowana do wokalistki „Rocku” Antyradia.
 • Robert Kapkowski
  Robert urodzony w Częstochowie, długo nie wiedział z czym zwiąże swoją przyszłość. Miał zostać piłkarzem jednak na szczęście dla zespołu wybrał muzykę:) Swoje pierwsze poważne muzyczne kroki stawiał właśnie z Cheap Tobacco. Współpracował m.in. z Yuuki, Stan Beckenbridge, Gienek Loska Band, Jorgos Skolias, Jarek Śmietana, Jacek Korohoda. Na stałe jest gitarzystą zespołów: The Missing Part oraz Cheap Tobacco. Z zespołem Kraków Street Band, którego gitarzystą był przez 4 lata, dotarł do finału programu Must Be The Music.
 • Michał Bigulak
  Basista oraz gitarzysta z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Naukę gry na gitarze akustycznej rozpoczął jeszcze w szkole podstawowej. W latach 2008/2009 uczeń Szkoły Muzycznej Yamaha w Bielsku-Białej w klasie gitary basowej. W latach 2013/2014 uczeń Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Uczestnik warsztatów w „Muzycznej owczarni” w Jaworkach (2012) oraz „Blues nad Bobrem” w Kliczkowie (2011) gdzie uczył się pod okiem m.in. Wojciecha Pilichowskiego, Adriana Maruszczyka, Tomasza Grabowego, Bartosza Królika. Obecnie produkuje i nagrywa. W całości nagrał i zmiksował płytę Pauli Wolski „Lato”.
 • Maciej Kudła
  Maciek od 9 lat jest perkusistą zespołu Oddział Zamknięty a w roku 2024 dołączył do Cheap Tobacco! Współpracował z takimi zespołami jak Jan Gałach Band, Gruff!, Kraków Street Band, Maciej Lipina. Prowadził warsztaty podczas Warwick Bass Camp. Jego drugie imię to spokój i uśmiech.

WIĘCEJ INFORMACJI / MUZYKI:
CHEAP TOBACCO // OFERTA INTERAKTYWNA

“CHEAP TOBACCO – MIASTO – Zmierza w stronę Męskiego Grania, ale bez kompromisów brzmieniowych” – B. Koziczyński redakcja TERAZ ROCK

Kontakt:
FB: https://www.facebook.com/cheaptobaccoband/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC3ff3IePNP1BogdL6uNWcMQ
tel: 602-763-662 ; 663-512- 200
Aleksandra Zając
tel: +48 530 328 527
e-mail: booking@cheaptobacco.pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.