Bies Czad Blues 2024 – bilety. Uwaga nowy rachunek !!!

Cieszy nas zainteresowanie naszą imprezą i na Wasze zapytania o bilety rozpoczynamy ich przedsprzedaż. Przypomnimy, że w tym roku zmieniamy miejsce imprezy i XIX Bieszczadzkie Spotkania Muzyczne BIES CZAD BLUES odbędą się w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku, w miejscowości Liszna 6, ok. 3,5 km k/Cisnej. Szczegóły lokalizacji: LINK

W tym roku swój udział potwierdzili: Cheap Tobacco, Karolina Cygonek, GalHan, Jan Gałach, Wes Gałczyński, Marek Idzik, Joanna i Przemek Kaniewscy, Michał Kielak, Marek Pegaz Kobus, Krzysztof Mika, Paweł Muzzy Mikosz, Onus Blues, Joanna Pilarska, Andrzej Rojek, Mariusz Maniek Wilk, Arek Zawiliński, Max Ziobro, Roman Ziobro, a to jeszcze nie wszyscy. W programie również projekcja filmu “Poczuj Bluesa” Michała Starzyńskiego, dla chętnych wspólna wyprawa w góry i przejazd Bieszczadzką Kolejką Leśną. Prowadzenie imprezy: red. Jakub Michałek.

Nowe miejsce, nowe wyzwania… Ale z taką ekipą, jak Wy, nie boimy się niczego. Będzie inaczej, ale będzie się działo! PRZYBYWAJCIE.

Organizatorem jest Fundacja Bies Czad Blues utworzona w 2024r. Powstała ona ze społecznej inicjatywy stworzonej przed laty przez paczkę przyjaciół, których połączyła miłość do gór i muzyki. Głównym źródłem finansowania organizacji Bies Czad Bluesa są wpływy ze sprzedaży biletów i niewielka dotacja z Urzędu Gminy Cisna. Niestety nie starczają one zazwyczaj na pokrycie wszystkich kosztów. Dlatego ważne jest dla nas wsparcie darczyńców, dzięki nim możemy nie podnosić cen biletów.
Jeśli ktoś chciałby wesprzeć naszą inicjatywę dodatkowym groszem – zapraszamy do wpłat i dziękujemy.

Cena karnetu (jak w zeszłym roku) 150 zł – 2 plenery, 3 jam session
Cena biletu na jeden dzień (piątek lub sobota) 90 zł – 1 plener, 1 jam session

Dzieci do lat 15 wchodzą za darmo, ale tylko z dorosłym opiekunem.

Rachunek do wszystkich wpłat. UWAGA!!! inny niż w poprzednich latach:

Fundacja Bies Czad Blues
PKO BP SA 86 1020 2980 0000 2902 0161 1664

Tytułem: tu należy DOKŁADNIE napisać czego wpłata dotyczy, np.:
300 zł – BIES CZAD BLUES – 2 x karnet
600 zł – BIES CZAD BLUES – 2 x karnet + 300 zł darowizna

UWAGA: sprzedaż karnetów przez Internet do 20 lipca 2024 r.
Jeśli nazwisko wpłacającego jest inne niż odbierającego karnet – podajcie w opisie również to nazwisko (wystarczy podać jedno nazwisko, nawet przy kupnie np. trzech karnetów)
Dla tych, którzy dokonają wpłat przez Internet karnety będą czekały na miejscu. Pozostałe karnety i bilety na pojedyncze dni będziemy sprzedawać na bramce.

Jeśli ktoś z przyczyn losowych lub innych nie będzie mógł dotrzeć na imprezę, Wasze wpłaty zostaną zwrócone (lub jeśli ktoś woli, przeniesione na następny rok).

Do zobaczenia w Bieszczadach!
Zróbmy to znów! A to już 19-ty raz. Zagrajmy razem!

Z wdzięcznością
Organizatorzy

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.