Bies Czad Blues 2014 – foto /17/

Kolejne zdjęcia z tegorocznego Bies Czad Bluesa udostępnił nam Andrzej Machoń, który wielokrotnie fotografował i nagrywał naszą imprezę, za co serdecznie dziękujemy.

I znowu, jak co roku, odbył się kolejny Bies Czad Blues. Ze względów niezależnych ode mnie robiłem zdjęcia tylko w piątek, są tutaj portrety ludzi, których może znacie, trochę zdjęć z koncertu oraz z nocnego grania.Ogólnie fajna zabawa, miłe spotkania fanów bluesa.
Gwiazdą wieczoru był zespół KASA CHORYCH przerobionych przez nas na NFZ.
Pozdrawiam Andrzej Machoń.”

osada_bieszczady_steznica_k.baligrodu

Andrzej Machoń wraz z żoną Anetą są gospodarzami Osady Bieszczady w Stężnicy koło Baligrodu w samym sercu wielkich Bieszczad. Jak będziecie w Bieszczadach wstąpcie, pewnie Wam się spodoba.
Jeśli szukacie spokoju, zieleni, intymności, pełnego kontaktu z naturą i chcecie mieć bazę wypadową na Poloniny czy nad Solinę, to tu znajdziecie zabytkową, bojkowską chatę drewnianą, krytą strzechą, w pełni odrestaurowaną, przystosowaną do wymóg wspóczesnej turystyki.
Oprócz noclegów gospodarze zapewniają wyżywienie, jak i dodatkowe atrakcje, m.in. warsztaty pisania ikon, warsztaty fotograficzne, przejażdżki konne i inne.
Wszystkie szczegóły oferty najdziecie na stronie internetowej Osady Bieszczady – LINK.

Stężnica 45, 38-606 Baligród
osadabieszczady@onet.pl
Numer telefonu: 607 217 388 lub 607 216 854
http://www.osadabieszczady.pl.tl
https://www.facebook.com/osadabieszczadypl

Parę zdjęć Osady Bieszczady i ikon Anety:

Wracamy do Bies Czad Bluesa i zdjęć Andrzeja (dużo więcej zdjęć Andrzeja można zobaczć na profilu facebookowym Osady Bieszczady – LINK).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.