Bies Czad Blues 2013 – kiedy, gdzie, jak i kto

Informujemy wszystkich miłośników Bieszczadów i dobrej muzyki, że VIII edycja bieszczadzkich spotkań bluesowych BIES CZAD BLUES odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2013 roku.

W tym roku gościć nas będzie Karczma Brzeziniak w miejscowości Przysłup.

Karczma_Brzeziniak_miejsce_2013

Miejscowość Przysłup leży przy drodze wojewódzkiej 897, pomiędzy Cisną (ok. 8 km) i Wetliną (ok.12 km).

Koncerty odbywać się będą na terenie Siedliska Brzeziniak, w obrębie którego znajduje się Karczma Brzeziniak, gdzie po koncertach na scenie głównej, każdego wieczoru jam session do białego rana.

pociag_do_bluesa_2013-poziom1

Wszelkie szczegóły dotyczące tegorocznych wykonawców, możliwości znalezienia noclegów na czas trwania imprezy i inne przydatne informacje związane z tegorocznym Bies Czad Bluesem będziemy systematycznie zamieszczać na tej stronie i profilu BCB na Facebooku.

bies_czad_blues_2013_wykonawcy

Pamiętajcie, aby już dziś zarezerwować sobie urlop na pierwszy weekend sierpnia, bo czeka na Was niezapomniana przygoda z muzyką w najdzikszych górach Polski.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
1-3 sierpnia 2013 roku

PLAKAT

bies_czad_blues-plakat-mini

bies_czad_blues_2013-button1200

3 komentarze

  1. W poprzednich latach w ramach jednego urlopu można było zaliczyć i Bluesa i Rozsypańca. Teraz chyba przyjdzie wybrać jedno wydarzenie, bo Rozsypaniec zapewne będzie w połowie sierpnia, szkoda.Obie imprezy stracą część publiczności a już w ubiegłym roku tłumów na Bluesie nie było.

    1. Romanie, termin uważamy za bardzo dobry, ponieważ w zeszłym roku Bies Czad Blues odbył się w czssie tego samego weekendu co festiwal Natchnieni Bieszczadem w Cisnej, a dla fanów bluesa w tym terminie odbywał się festiwal Blues nad Bobrem. Jak widzisz, wszystkiego nie da się pogodzić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.