Joanna Pilarska w Radiu Aspekt – audio i wideo

16 stycznia bieżącego roku,  Joanna Pilarska wystąpiła w Radiu Aspekt (Düsseldorf, Germany). Dla wszystkich, którzy nie mogli zasiąść w tym czasie przy radioodbiornikach i posłuchać audycji, prezentujemy ją poniżej.

Radio_aspekt2

Materiał prezentowany jest dzięki uprzejmości i zgodzie właściciela Radia Aspekt, którym jest Peter Paul (prowadził tę audycję), oraz redaktor naczelnej radia, Izie Erenc. Dziękujemy bardzo w imieniu swoim i wszystkich fanów Asi, a ma ich wielu.

Przy okazji Peter Paul zaprasza wszystkich do słuchania swoich audycji, gdzie często występują na żywo wykonawcy z kręgu bluesa, a Iza Ferenc proponuje niedzielne audycje pod tytułem Cros Road Blues (godz.22:00).

Joanna_Pilarska_Radio_Aspekt_2013bDodamy, że odtwarzacz nagrywający audycję miał nieopatrznie włączoną opcję dzielenia na utwory i narobił trochę zamieszania. Dlatego audycja jest podzielona na części i nie ma paru fragmencików, ale jest cała esencja, czyli wywiad i wszystkie utwory grane przez Asię (utwory innych wykonawców prezentowane w audycji pominęliśmy).

Dziękujemy Radiu Aspekt i prosimy o więcej takich audycji, ze wskazaniem na wykonawców, których mieliśmy zaszczyt gościć w na scenie Bies Czad Bluesa.

Miłego słuchania. Pliki do pobrania:

[button size=”normal” type=”link” value=”POBIERZ” href=”https://mega.co.nz/#!MZZHlRxb!Axxv3zlCP8BFEvI4iZPG_0aqGhFTkcN2fuOoS4OCC04″]


Joanna Pilarska Live w Radio Aspekt – 16.01.2013

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.