Cheap Tobacco w lutym

Po koncercie w Niemczech zespół Cheap Tobacco zagra koncerty w Lublińcu, Kaliszu, Krakowie i Chorzowie, gdzie materiał koncertowy będzie nagrany. Wszyscy do Leśniczówki i prosimy o gromkie brawa.

KONCERTY:

05.02 – Bochum, KulturCafé, Universitätsstr. 150 /Niemcy/

06.02 – 20:00 Lubliniec, Klub Kleks, Pl. K. Mańki 4

07.02 – 17:00 Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki, ul. Łazienna 6
Bilety: przedsprzedaż 25 zł do 31.01. ; 30 zł od 01.02.

12.02 – 21:30 Kraków, Harris Piano Jazz Bar, Rynek Glówny 28 – gościnnie Borys Sawaszkiewicz
Bilety: 15/20 pln

13.07 – 20:00 Chorzów, Leśniczówka, al. Muzyków 1, – gościnnie Borys Sawaszkiewicz (koncert będzie rejestrowany na żywo)
Bilety: 20/25 pln

W ciągu 5 lat aktywności scenicznej zespół Cheap Tobacco zagrał ponad 250 koncertów oraz wystąpił na najważniejszych festiwalach muzyki około-bluesowej i rockowej zarówno w kraju jak i za granicą. m.in. Rawa Blues, Suwałki Blues Festiwal, Blues Na Świecie, Jesień z Bluesem w Białymstoku, Bluesroads, Noc w muzeum (Bratysława), Bochum Total (Niemcy), Hard Rock Rising, Solo Życia w Lublinie, Juwenalia w Krakowie i cyklicznie pojawiają się a Bieszczadach na Bies Czad Bluesie.
W roku 2015 Cheap Tobacco można było zobaczyć na jednej scenie z zespołami takimi jak HEY, Łąki Łan, Dżem, Ania Rusowicz, Happysad, Muchy, Cree.

Foto: Łukasz Sowa – http://RzeszowHD.eu/

Cheap_Tobacco_foto_Lukasz_Sowa_RzeszowHD

Cheap Tobacco to jeden z niewielu młodych polskich zespołów, który wie do czego dąży, czego chce i co jest potrzebne aby odnieść sukces. Są młodzi, pełni energii, prawdziwi w tym co robią. Potrafią cudownie bawić się muzyką, równocześnie ciężko pracując na swój sukces.
Mam nadzieję, że uda im się osiągnąć to do czego dążą, ponieważ mają ku temu wszelkie predyspozycje.
Wojtek Pilichowski

Zespół wydał dwa albumy studyjne, EP (2012) oraz LP- PROMISES OF TOMORROW (2015). Oba wydawnictwa można usłyszeć m.in w Trzecim Programie Polskiego Radia, Radiu Kraków, Radiu Krk, Radiu Rzeszów oraz w wielu mniejszych rozgłośniach w całym kraju.
Cheap Tobacco zyskało uznanie takich redaktorów muzycznych jak m.in: Piotr Baron, Jan Chojnacki, Piotr Kosiński, Andrzej Jerzyk, Antoni Krupa, Adam Grzanka.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.