Cheap Tobacco w audycji Black&Blue

29 lispopada zespół Cheap Tobacco, który w tym roku wystąpił na Bies Czad Bluesie, gościł w audycji Joanny Link Black&Blue studenckiej rozgłośni radiowej Radio17 (Fundacja ACADEMICA, Kraków, ul. Rostafińskiego 10).

Oddajemy głos autorce audycji Black&Blue Joannie Link (dzięki Joanna):
“Blues to chyba najbardziej szczery i emocjonalny wytwór ludzkości. Jako muzyka i postawa wobec życia przebył daleką i długą podróż w czasoprzestrzeni, wydając na świat liczne potomstwo w różnych formach. Jednak po dziś dzień „Black Power” nie traci na sile, a nawet w dźwiękach na pierwszy rzut ucha pomarańczowych słychać niebieskie nutki. Jak to możliwe?

Muzyka współczesna silnie bluesem inspirowana oraz klasyka, która nigdy się nie znudzi. Muzycy z odległych krańców świata, a także z naszego krakowskiego podwórka. To wszystko w programie Black&Blue, w każdy piątek godz. 18.00-19.00.

Cheap_Tobacco_Radio17_Marcin_Swidzinski_2

Audioślady po wizycie 3/4 zespołu Cheap Tobacco w programie. Natalia Kwiatkowska, Robert Kapkowski, Adam Partyka, garść informacji o zespole, dużo śmiechu i oczywiście akustyczny występ na żywo 🙂 Polecam, Asia Link”.

Zapraszamy do posłuchania audycji – LINK

audycje_radiowe

Parę słów od autora zdjęć Marcina Świdzińskiego, który fotografował zespół podczas trwania audycji:
Wszyscy się ze mnie śmieją, że jestem fotografem w radiu. Ale to ma swoje zalety – na przykład można zostać zaproszonym do audycji Black&Blue, żeby robić zdjęcia podczas minikoncertu akustycznego zespołu Cheap Tobacco. Serdecznie polecam Wam zarówno zespół , jak i audycję – warto posłuchać zarówno jednego, jak i drugiego 🙂

Więcej zdjęć na stronie Marcina – LINK

Cheap_Tobacco_Radio17_Marcin_Swidzinski_1

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.