Cheap Tobacco w marcu

Cheap Tobacco – energia, autentyczność i mocne vintage’owe brzmienie, połączone z elektryzującym i charyzmatycznym głosem Natalii Kwiatkowskiej (kolejny raz wybrana NAJLEPSZĄ bluesową wokalistką w Polsce).

Cheap Tobacco, to wyznacznik jakości. To więcej niż koncert. To cała paleta emocji i doznań, od wzruszenia po taneczny trans. To coś, co działa na wszystkich, niezależnie od wieku. To muzyka i ludzie, którzy uzależniają. To wartość, do której się wraca i odkrywa w niej zawsze coś nowego. Cheap Tobacco w ciągu 6 lat istnienia zagrało już ponad 300 koncertów w Polsce i za granicą. Wystąpili m.in. na Rawa Blues, Juwenaliach, Suwałki Blues Festival, Bochum Total. Zespół w swojej historii zdobył wiele nagród Grand Prix oraz nagród publiczności. Wokalistka zespołu została uznana za najlepszy bluesowy głos w Polsce w 2015 oraz 2016 roku, ponad to zespół został okrzyknięty odkryciem roku 2013. Po wydaniu debiutanckiego albumu „Promises Of Tomorrow” zespół zagościł ze swoją muzyką w radiowej „Trójce” zyskując uznanie redaktorów muzycznych takich jak Piotr Baron, Jan Chojnacki czy Wojciech Mann. Od kilku lat zespół podbija serca publiczności w całej Polsce.

„Cheap Tobacco to zespół, który stworzył własny, atrakcyjny język muzyczny, którym porozumiewają się z młodymi i starszymi odbiorcami. Choć młodzi, tworzą dojrzale i świadomie” – Jan Chojnacki /Trójka – Polskie Radio/

Członkowie zespołu:
Natalia Kwiatkowska- wokal
Robert ” Kapa” Kapkowski- gitara
Michał Bigulak – bas
Bartek Kołodziejski – perkusja

Nadchodzące koncerty Cheap Tobacco:

01.03 – Bydgoszcz – Eljazz (ul. Kręta 3)
02.03 – Koszalin – Club 105 (ul. Zwycięstwa 105)
03.03 – Szczecin – Piwnica Kany (pl. św. Piotra i Pawła 4/5)
07.03 – Poznań – Blue Note (ul. Kościuszki 79)
08.03 – Ruda Śląska – Pub Młody Gluś (ul. 11 Listopada 7)
09.03 – Katowice /Fryderyki 2019/ – Międzynarodowe Centrum Kongresowe (Plac Sławika i Antalla 1)
15.03 – Warszawa – ?
22.03 – Kraków – Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay” (ul. Zakopiańska 62)

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.