Cheap Tobacco przedpremierowo

Zespół Cheap Tobbaco zaprasza na koncerty przedpremierowe, zapowiadające ich kolejną płytę, która będzie nosić tytuł “S Z U M”.

Cheap Tobacco – energia, autentyczność i mocne vintage’owe brzmienie, połączone z elektryzującym i charyzmatycznym głosem Natalii Kwiatkowskiej (dwukrotnie wybranej NAJLEPSZĄ bluesową wokalistką w Polsce).

Cheap Tobacco, to wyznacznik jakości. To więcej niż koncert. To cała paleta emocji i doznań, od wzruszenia po taneczny trans. To coś, co działa na wszystkich, niezależnie od wieku. To muzyka i ludzie, którzy uzależniają. To wartość, do której się wraca i odkrywa w niej zawsze coś nowego. Cheap Tobacco w ciągu 6 lat istnienia zagrało już ponad 300 koncertów w Polsce i za granicą. Wystąpili m.in. na Rawa Blues, Juwenaliach, Suwałki Blues Festival, Bochum Total. Zespół w swojej historii zdobył wiele nagród Grand Prix oraz nagród publiczności. Wokalistka zespołu została uznana za najlepszy bluesowy głos w Polsce w 2015 oraz 2016 roku, ponad to zespół został okrzyknięty odkryciem roku 2013. Po wydaniu debiutanckiego albumu “Promises Of Tomorrow” zespół zagościł ze swoją muzyką w radiowej “Trójce” zyskując uznanie redaktorów muzycznych takich jak Piotr Baron, Jan Chojnacki czy Wojciech Mann. Od kilku lat zespół podbija serca publiczności w całej Polsce.

“Cheap Tobacco to zespół, który stworzył własny, atrakcyjny język muzyczny, którym porozumiewają się z młodymi i starszymi odbiorcami. Choć młodzi, tworzą dojrzale i świadomie” – Jan Chojnacki /Trójka – Polskie Radio/

Członkowie zespołu:
Natalia Kwiatkowska- wokal
Robert ” Kapa” Kapkowski- gitara
Michał Bigulak – bas
Bartek Kołodziejski – perkusja

Nadchodzące koncerty:
06.04 – Słupsk – Antrakt
14.04 – Wałbrzych – Stara Kopalnia
15.04 – Wrocław – Liverpool
26.04 – Chorzów – MDK Batory
27.04 – Pszczyna – Buksy’z Jazz Club
29.04 – Jaworzno – Jazz Club
02.05 – Chorzów – Leśniczówka
04.05 – Kraków – Harris Piano Jazz
05.05 – Jaworki – Muzyczna Owczarnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *