Cheap Tobacco w październiku

Zespół Cheap Tobbaco zaprasza na koncerty przedpremierowe, zapowiadające ich kolejną płytę, która będzie nosić tytuł „S Z U M”.

Cheap Tobacco – energia, autentyczność i mocne vintage’owe brzmienie, połączone z elektryzującym i charyzmatycznym głosem Natalii Kwiatkowskiej (dwukrotnie wybranej NAJLEPSZĄ bluesową wokalistką w Polsce).

Cheap Tobacco, to wyznacznik jakości. To więcej niż koncert. To cała paleta emocji i doznań, od wzruszenia po taneczny trans. To coś, co działa na wszystkich, niezależnie od wieku. To muzyka i ludzie, którzy uzależniają. To wartość, do której się wraca i odkrywa w niej zawsze coś nowego. Cheap Tobacco w ciągu 6 lat istnienia zagrało już ponad 300 koncertów w Polsce i za granicą. Wystąpili m.in. na Rawa Blues, Juwenaliach, Suwałki Blues Festival, Bochum Total. Zespół w swojej historii zdobył wiele nagród Grand Prix oraz nagród publiczności. Wokalistka zespołu została uznana za najlepszy bluesowy głos w Polsce w 2015 oraz 2016 roku, ponad to zespół został okrzyknięty odkryciem roku 2013. Po wydaniu debiutanckiego albumu „Promises Of Tomorrow” zespół zagościł ze swoją muzyką w radiowej „Trójce” zyskując uznanie redaktorów muzycznych takich jak Piotr Baron, Jan Chojnacki czy Wojciech Mann. Od kilku lat zespół podbija serca publiczności w całej Polsce.

„Cheap Tobacco to zespół, który stworzył własny, atrakcyjny język muzyczny, którym porozumiewają się z młodymi i starszymi odbiorcami. Choć młodzi, tworzą dojrzale i świadomie” – Jan Chojnacki /Trójka – Polskie Radio/

Członkowie zespołu:
Natalia Kwiatkowska- wokal
Robert ” Kapa” Kapkowski- gitara
Michał Bigulak – bas
Bartek Kołodziejski – perkusja

Nadchodzące koncerty:

14-10-2018 – Warszawa – Trójka, Polskie Radio, Studio im. Agnieszki Osieckiej

17-10-2018 – Warszawa – Antyradio – Makakofonia

18-10-2018 – Kraków, Klub Alchemia (godz. 20:00)

19-10-2018 – Katowice, MDK Koszutka (godz. 19:00)

21-10-2018 – Częstochowa, Pub Sportowy Stacherczak (godz. 19:00)

27-10-2018 – Słupsk – Słupski Ośrodek Kultury

28-10-2018 – Gdańsk, Wydział Remontowy (godz. 19:00)

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.